Київський бронетанковий зібрав перший зразок КШМ БТР-4КШ-Т


Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» завершило останній етап збирання першого зразка командно-штабної машини БТР-4КШ-Т.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Київське державне підприємство.

Командно-штабна машина БТР-4КШ-Т була зібрана на базі бойової броньованої колісної машини БТР-4У.

Остаточне пред‘явлення виробу покупцю заплановано на 12 жовтня 2021 року. Вже на початку грудня очікується відвантаження машини кінцевому споживачу.

Нова КШМ виготовляється згідно з технічною документацією, розробленою конструкторами підприємства у 2020 році.

У відділенні зв’язку БТР-4КШ-Т має розміститися штабна група з восьми осіб.

Нагадаємо, у 2019 році ДП «Київський бронетанковий завод» показував командно-штабну машину БТР-3КШ, яка призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою.

Перший зразок КШМ БТР-4КШ-Т. Листопад 2021. Фото: Київський бронетанковий завод

Повідомлялося, що тоді БТР-3КШ отримав нову автоматизовану систему управління боєм, яка об‘єднує всю передану по захищеному цифровому зв‘язку інформацію щодо місцеперебування підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження.

У липні 2019 року Державний концерн «Укроборонпром» відправив до Таїланду перший машинокомплект БТР-3КШ для ліцензійного збирання у цій країні.

У 2018 році на одному з полігонів проводилися державні випробування нової цифрової версії командно-штабної машини (КШМ) для Збройних Сил України.

Довідково: Командно-штабна машина (КШМ) – бойова машина на бронетанковій або автомобільній базі, яка призначена для забезпечення радіозв’язку та управління у тактичній ланці сухопутних військ.

Перший зразок КШМ БТР-4КШ-Т. Листопад 2021. Фото: Київський бронетанковий завод

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *