Київ з’єднають прямим рейсом з “китайськими Гаваями”- островом Хайнань


Вже 28 травня відбудеться перший прямий рейс за маршрутом Київ-Санья-Київ, про що заявили днями представники Управління по туризму, культури, спорту, телемовлення міста Санья та один з туристичних операторів, повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Польотна програма буде виконуватися в партнерстві з «Міжнародними авіалініями України» раз на тиждень по вівторках.

У жовтні в планах туристичного оператора збільшення частоти рейсів до двох разів на тиждень, що дозволить українцям подорожувати не тільки на 7 або 14 ночей, а вибрати комфортну для себе тривалість туру.

Ніколи раніше Хайнань не був настільки близький українському туристу. Адже до сих пір українці добиралися на острів рейсами з дозаправленням в Алмати. Понад рік велася підготовка до запуску прямих рейсів, але вже зараз всі домовленості досягнуті та на ринок надійшли пропозиції анкетних турів на прямому безпосадочному рейсі МАУ, – коментує Олена Станкевич, керівник відділу маркетингу KOMPAS Україна.

  • Польоти будуть виконуватися на Boeing 767 (254 крісла).
  • Час в дорозі складе близько 11 годин.
  • Під час польоту пасажирам буде пропонуватися дворазове гаряче харчування».

Хайнань ще називають китайськими Гаваями, адже острів розташований на одній широті з дноіменним островом, має м’який тропічний клімат, відмінні умови для пляжного відпочинку і медичного туризму. Крім того, Хайнань займає друге місце в світі по екологічній чистоті. Підтвердженням цього є відсутність підприємств, що забруднюють навколишнє середовище, кілометрові білосніжні пляжі, унікальна флора і фауна.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *