Козаки мстяться “поліцаям” за арешт отамана Косогора


000Блогер Олег Ярчук 02.04.2015р.  повідомив дані перехоплення донесень російських окупантів щодо обстрілів невідомою ДРГ місця тимчасової дислокації російських окупантів в м.Красний Луч.

“Р-н н.п. Красний Луч. Місце тимчасової дислокації підрозділу Одон ВВ МВС РФ (* дивізія ім. Дзержинського) атаковано із стрілецької зброї і гранатометів неідентифікованою ДРГ. “200” – 2, “300”- 8.”

За інформацією аналітичного відділу ГІ ” Права Справа” місце тимчасової дислокації росіян – це приміщення податкової інспекції, яке розташовано в самому центрі м.Красний Луч. Як повідомлялося ранше, у приміщеннях податкової інспекції у Красному Лучі знайшла своє місце контора ФСБ, співробітники якої активно вербують місцеве населення до лав незаконних військових формувань.

За інформацією з власних джерел снайперський вогонь вівся не по самій будівлі, а по конкретному об”єкту-російському куратору місцевих незаконних формувань на псевдо “Олег”. За інформацією аналітичного відділу ГІ ” Права Справа” “Олег”, як і його поплічник “Сергій”, позиціонував себе як офіцер ГРУ ГШ ЗС РФ.

Крім кураторства місцевих бандитів ці офіцери налагодили “охоронний бізнес” – особиста фізична охорона представникам місцевого бізнесу. Ціна такої послуги коливається від однієї до двох тисяч гривень за добу. Сама послуга полягає у супроводі бізнесмена чи члена його родини представником
збройного формування “ЛНР”, які розквартировані в цих містах і підпорядковані російським кураторам. Фактично – це плата бізнесменів за право жити на територіях, які контролюють бойовики.

Замах на російського офіцера – це відплатна акція бойовиків т.зв.”донського козацтва”, які незадоволені керівною участю росіян в роззброєнні їхніх загонів, які мали місце в м.Красний Луч та м.Петровське, та арештом їхніх ватажків, а саме:”Косогора” та “Бендекса”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *