“Козак” розчарувався в “ЛНР” і втік аж до Полтавщини


Диверсанти "за так" та задешевоПравоохоронці затримали затримали в Полтавській області учасника незаконного збройного формування, жителя Ровеньків 1974 р.н, який довгий час переховувався від правоохоронних органів. Про це повідомляє відділ по зв’язках з громадськістю МВС України в Луганській області.

Слідством встановлено, що в 2014 році, коли на території Луганщини почалися активні бойові дії, 41-річний чоловік перебував у складі незаконного збройного формування так званого “козацтва” в місті Ровеньки. Він зі зброєю чергував на блокпостах бойовиків. Пізніше почав “працювати” в “комітеті державної безпеки” міста, збирав кошти з місцевих жителів для козацтва.

За словами затриманого, згодом він розчарувався в так званій “місцевої влади”, зрозумів, що панує беззаконня, і вирішив тікати. Чоловік поїхав до Полтавської області, де переховувався від правоохоронних органів.

Даний факт внесений до ЕРДР і кваліфікований як “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань”. Підозрюваному судом обраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *