«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для однієї з шахт ДТЕК Павлоградвугілля


Ювілейний 10-й комбайн УКД200-500 зійшов з конвеєра харківського заводу «Корум Світло шахтаря». Він відправиться добувати вугілля в лаву №863 шахти «Західно-Донбаська» ДТЕК Павлоградвугілля.

Машина буде експлуатуватися в комплексі з іншим очисним обладнанням виробництва Corum, відвантажених раніше. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Corum Group.

Очисний комбайн УКД200-500 має ряд конструктивних переваг, які підвищують його продуктивність і спрощують сервісне обслуговування. Так, завдяки сумарної потужності електродвигунів різання 500 кВт, комбайн відмінно підходить для пластів з високою опірністю. А якщо один з ріжучих елементів вийде з ладу, його можна легко і швидко замінити: редуктори різання універсальні, без поділу на лівий і правий, тому на випадок поломки будь-якого з них досить мати в резерві всього лише одну запаску замість двох. Це дозволить гірникам уникнути тривалих простоїв в роботі шахти і виконувати план з вуглевидобутку.

В лаві №863 шахти «Західно-Донбаська» комбайн УКД200-500 буде працювати в парі з новим скребковим конвеєром СП251-14-262.16, який було відвантажено в листопаді 2017 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *