Корпорація “Еталон” представила перший трамвай власного виробництва


Корпорація “Еталон” представила зразок трамвая власної розробки ТР 3100 на базі капітально відремонтованого чеського трамвая Татра Т3 – з заміною кузова на новий і на базі колісних візків Татра.

У 2021 році компанія планує вивести свій трамвай на ринок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Перший зразок вже випущений, він має переваги перед конкурентами, може пропонуватися в кількох варіантах. З урахуванням того, що 14 українських міст мають трамвайні лінії, а зношеність рухомого складу понад 90%, сподіваємося, що проєкт буде вдалим. На початку 2021 року проведемо остаточні випробування, і вже ведемо переговори про покупку з трамвайними депо”, – розповів генеральний директор Чернігівського автозаводу Андрій Савченко.

Ціну трамвая Андрій Савченко не озвучив, але зазначив, що покупка подібного вагона обійдеться в три рази дешевше, ніж нового.

Модель пропонується в трьох варіантах: з виготовленням нового кузова з сучасним оснащенням і капремонтом візків; з новим кузовом, оснащенням і придбанням нових візків; з виготовленням тільки кузова з різним ступенем оснащеності.

Трамвай довжиною 15,8 метра повною масою 32 тонни, має ділянку низької підлоги (посередині салону) з можливістю заїзду для інвалідних колясок. Тяговий привід — компанії “Інформбізнес” (Молдова) з можливістю відключення одного з візків.

Привід забезпечує функції “антиюз”, рекуперації та електродинамічного гальмування, і в порівнянні з класичним приводом Татра Т3, дозволяє економити до 40% електроенергії.

Вагон має четверо дверей. Передбачена функція відкривання дверей при повній зупинці трамвая пасажирами з зовнішньої та з внутрішньої сторін, що, зокрема, мінімізує втрати обігріву салону. У базовій комплектації передбачено кондиціонування водійського місця.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *