Конгрес США затвердив пакет безпекової допомоги Україні на 250 млн дол


11 червня, відповідно до рекомендацій Міністерства оборони США, Конгрес США затвердив пакет безпекової допомоги Україні на 2020 фінансовий рік на суму 250 млн. доларів США за програмою «Ініціатива безпекової допомоги Україні» (Ukraine Security Assistance Initiative, USAI).

Про це повідомляє Український мілітарний портла з посиланням на Міністерство оборони України.

Що включає в себе цьогорічний пакет безпекової допомоги:

різноманітні засоби спостереження, контрбатарейної боротьби, транспортні засоби, медичне обладнання, системи забезпечення кібернетичної безпеки та протидії російській пропаганді, тощо.

Важливе місце у ньому посідає підтримка Військово-Морських Сил України, що має сприяти встановленню стабільності та безпеки в Азовсько-Чорноморському регіоні.

Надані засоби спрямовані на посилення бойових спроможностей ЗС України для протидії російській агресії, збереженню життів та здоров’я Українських воїнів, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої Держави.

Міністерство оборони та Збройні Сили України щиро вдячні американським партнерам за послідовну підтримку процесу реформ в Україні та зміцнення обороноздатності нашої країни в умовах триваючої російської агресії. Реформа сектору безпеки і оборони, наближення його до стандартів НАТО та досягнення максимальної взаємосумісності зі збройними силами країн Альянсу залишається одним з головних пріоритетів Уряду України, – заявили в Міноборони.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *