Комунальники Запоріжжя отримали нову техніку


Комунальні підприємства Запоріжжя продовжують оновлювати техніку. На початку січня таку отримало КП «Водоканал». Тепер — черга концерну «Міські теплові мережі».

У 2019 році на сесії Запорізької міської ради концерн «Міські теплові мережі» отримав дозвіл на придбання нової техніки на умовах фінансового лізингу. Також для цього підприємству виділили кошти з бюджету міста, повідомялє офіційний сайт Запорізької міської ради.

Зокрема було придбано 4 колісні екскаватори-навантажувачі. Вони будуть використовуватися для виконання земляних та навантажувальних робіт. Один з них має у комплекті гідро молот, ще один – фрезу. Також закупили 8 автомайстерень для невеликих ремонтних бригад. Кожна з них забезпечена зварювальним агрегатом, мотопомпою і т.д. Очікуються ще 3 великі пересувні автомайстерні.

Нагадаємо, на початку січня комунальне підприємство «Водоканал» отримало нову техніку – фронтальний навантажувач, бульдозер, 2 самоскиди, екскаватори, легкові автомобілі для служб, які працюють зі споживачами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *