Компанія “Нібулон” розпочала перевезення вугілля Дніпром


Так, у рамках співробітництва з ТОВ «Метінвест Шіппінг» вантажним флотом компанії, окрім металопродукції, з порту «Южний» до м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) перевезено вже понад 16 тис. тонн гірничої продукції, а саме вугілля.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Зокрема упродовж липня-листопада компанія «НІБУЛОН» за договором з «Метінвест Шіппінг»  планує  транспортувати щомісячно близько 48 тис. тонн металопродукції та вугілля. Таким чином, враховуючи, що вантажомісткість одного вагона становить в середньому 67 тонн, завдяки послугам компанії з водних перевезень за 5 місяців цього року буде вивільнено 3585 вагонів.

На сьогодні судноплавна компанія «НІБУЛОН», окрім зерна, займається перевезенням й інших вантажів. Так, у 2017 р. нібулонівський флот доставив херсонські кавуни до Києва, а у  квітні цього року річкою було транспортовано першу партію українського металу, а також будівельні матеріали (палі) на філію «Кременчуцька» (Полтавська область).

Переорієнтування перевезень сільськогосподарської, металургійної, гірничої продукції та будівельних матеріалів на внутрішні водні шляхи дозволить не лише розвантажити автомобільні шляхи країни, що запобігатиме руйнуванню дорожнього покриття, а й  зняти навантаження на залізницю і скоротити дефіцит рухомого складу на українському ринку. Річкові ресурси – величезний потенціал нашої країни, який дозволяє не тільки оптимізувати логістику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *