Коментар Центру «Миротворець» щодо ухвалення Європарламентом Доповіді про імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС


Колектив Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку «Миротворець»  щиро підтримує рішення Європарламенту щодо продовження обмежувальних заходів проти фізичних осіб, причетних до посягань на незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України.

Центр «Миротворець» вдячний депутатам Європарламенту за засудження дестабілізуючих дій російського агресора та його незаконної військової присутності в Україні (в Криму та на Донбасі).

Зі свого боку Центр «Миротворець» гарантує, що й надалі, задля допомоги правоохоронним органам країн ЄС (в першу чергу Німеччини, яка є ініціатором створення загальноєвропейського реєстру екстремістів), буде здобувати та оприлюднювати відомості про осіб, в діях яких присутні ознаки злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

А саме: проросійських бойовиків та їхніх посібників, терористів, російських найманців та вбивць, російських військових злочинців, антиєвропейських та антиукраїнських пропагандистів, осіб, які публічно розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до війни та масових вбивств, неонацистів, ксенофобів та екстремістів з країн ЄС тощо.

Твердо запевняємо : колектив Центру «Миротворець» ніколи не зрадить інтересів України та Європи, буде й надалі стояти на сторожі Державного суверенітету України, відстоювати територіальну цілісність нашої Держави, захищатиме громадян України  на своїй ділянці фронту боротьби з російською агресією, а також залишиться надійним щитом для всіх країн Європейського континенту від російської орди.

БО “МИРОТВОРЕЦЬ” – ЦЕ УКРАЇНА, А УКРАЇНА – ЦЕ ЩИТ ЄВРОПИ!

Пам’ятай про це, Європо.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Коментар Центру «Миротворець» щодо ухвалення Європарламентом Доповіді про імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

    • Гірше. На Миротворці, а точніше в Чистилищі – падли, мудили, терористи, вбивці, нелюди, виродки, покручі, дегенерати, недоноски, бидло, потвори, худобини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *