Колишній в.о Луганської митниці перейшов на бік сепаратистів


чер

Колишній виконуючий обов’язки начальника Луганської митниці Олег Черноусов 14 червня повернувся в Луганськ з контрольованого Україною Сєвєродонецька. Про це він сам заявив на брифінгу, повідомляє сепаратистський ресурс  ЛуганськІнформЦентр.

“Я не піддаюся ніяким гонінням, маю право вільно пересуватися по територію міста, ніяких переслідувань по відношенню до мене не було”, – підкреслив він.

У той же час Черноусов зазначив, що глава так званої “військово-цивільної адміністрації Луганської області” Геннадій Москаль видав розпорядження про заборону переміщення на непідконтрольну України територію державним службовцям, “тим же працівникам облдержадміністрації, міліції, прикордонникам, військовозобов’язаним”.

“Це легко робити, коли у тебе немає тут хворих батьків, близьких, родичів, і коли вони голодують, а ти не можеш нічого зробити”, – зазначив Черноусов.

Він особливо підкреслив, що це розпорядження Москаля є по суті протизаконним.

Черноусов народився 6 липня 1968 року в Луганську. Здобув дві вищі освіти: закінчив Військовий інженерний Червонопрапорний інститут ім. О.Ф.Можайського і Міжрегіональну Академію управління персоналом.

У митних органах України працював з 1993 року. Довгий час обіймав посади першого заступника начальника митниці в Ягорлицькій, Східній та Черкаській митницях. До призначення в Луганськ, з 4 червня 2013 р був першим заступником начальника Полтавської митниці Міндоходов України. З травня по грудень 2014 очолював Луганську митницю Міністерства доходів і зборів України, після чого працював там же на нижчестоящих посадах. Офіційно звільнився 12 червня 2015.

Почесний митник України. Нагороджений пам’ятним нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах України”; нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах України” II ступеня.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *