Кличко: Ситуація для Києва – без перебільшення – загрозлива, але ми будемо обороняти столицю


Ситуація для столиці сьогодні загрозлива, але кияни готові і будуть обороняти своє місто, захищати свою країну.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу в ефірі телеканалу «Київ», повідомляють на офіційному порталі столиці.

«Ситуація зараз для Києва – без перебільшення – загрозлива. Наступна ніч, під ранок, буде дуже складною. Російські війська – впритул до столиці. Знешкоджують військові та правоохоронці в місті диверсійні групи, – сказав мер. – У столиці взяті під охорону і особливий контроль мости. На них чергує військова техніка та бійці Збройних сил. Також обладнують блокпости не тільки на основних в’їздах у місто. А й встановлюють блоки, що перекривають рух біля стратегічних об’єктів у столиці. Ми робимо це для захисту Києва», – сказав Віталій Кличко.

Також він повідомив, що для оборони столиці від агресора, який насувається, вже на 100 відсотків укомплектована 112 бригада територіальної оборони Києва.

«Зараз ми вирішуємо питання про створення додаткових підрозділів захисників Києва. І я дякую мешканцям міста за їх готовність стати на захист столиці та країни разом з іншими підрозділами Збройних сил та силами правопорядку», – наголосив Віталій Кличко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *