Кличко передав столичним медикам 39 “швидких” та 2 експрес-лабораторії


Київ отримав 39 автомобілів швидкої допомоги з апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ) для служби екстреної медицини катастроф  та дві лабораторії для діагностики коронавірусної інфекції COVID-19.

Передає Україна Сьогодні з посиланням на сайт мера Києва Віталія Кличка.

“Ми купуємо необхідне обладнання. Здійснюємо ремонти у лікарнях. Закуповуємо нові швидкі. Сьогодні ми передаємо медзакладам 39 нових карет швидкої допомоги, які закупило місто. А також дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу. Їх закупили, щоб встановити в аеропортах “Бориспіль” та імені Ігоря Сікорського. Але, оскільки аеропорти наразі закриті, то ми передаємо це обладнання в Олександрівську лікарню та міську лікарню №9, – сказав Кличко під час передачі спецавто біля мерії столиці.

Нові швидкі відносяться до класу безпеки та екологічності Євро-5 і відповідають сучасним вимогам екстреної медицини. Карети швидкої допомоги оснащені апаратами ШВЛ, дефібриляторами з моніторами основних життєвих показників пацієнтів, діагностичним обладнанням.

Крім того дві тест-лабораторії для діагностики коронавірусної інфекції COVID-19, які отримала столиця, дають змогу отримати результат за 40 хвилин з достовірністю 97%, зауважив Віталій Кличко.

Кличко наголосив, що на сьогодні Київ має 298 сучасних автомобілів швидкої допомоги.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *