Кіровськ і Первомайськ гинуть без води, в Ровеньках у воді трупна отрута


vody-netВ містах Кіровськ і Первомайськ ситуація з водою є катастрофічною. Про це пишуть місцеві мешканці в групі “Типовий Кіровськ Вконтакті.

“Хочу звернути увагу на просто катастрофічне становище з водою в м. Кіровськ (а як мені відомо, і в м. Первомайськ). Це два міста, які вже кілька місяців живуть без води. Первомайськ фронтове місто, і там часті обстріли, але Кіровськ відносно мирний, чому не робиться ремонт? Людей прямо з колодязів і криниць відвозять до лікарні з інфарктами і інсультами, деяких в морг. Мало того, що місто вночі в темряві, так хоча б нехай зроблять воду людям в таку спеку. Військових дій вже немає, невдоволення людей наростає з кожним днем.

Місто Кіровськ зіткнулося з байдужістю місцевих органів влади до обстановки в місті. Скільки ще таке буде продовжуватися, допускається спекуляція приватними розвізниками, за відро води з пенсіонерів, які не можуть самі відстояти півдня біля криниці, просять гроші. Та міська машина, яка розвозить воду раз на тиждень, як крапля в морі, і практичної користі несе дуже і дуже мало.

Донесіть цю інформацію до Плотницького, люди хочуть просто вижити. Нехай приймаються якісь заходи. Місто близько 15 років отримувало воду по годинах (6 годин на добу), а тепер взагалі перестало отримувати, тих кіровчан, яких не вбила війна, вб’є бездіяльність влади”, – пише анонімний топікстартер.

Приїжджали додому, де могли, там і шукали воду. Носили бабусі і дідусю на 5 поверх, а потім ще й сусідам допомагали, бо самі пенсіонери залишилися. У чоловіка бабуся 98 років і дідусь сліпий, так само без води сидять. За воду гроші беруть, розумію, що виживає хто як може, але чи не час владі хоч щось почати робити. Війна війною, а народу треба допомагати, а то потім захищати нікого буде“, – пишуть люди в коментарях.

В той же час сайт ОстроВ повідомляє з посиланням на поінформовані джерела, що в Ровеньках та селищі Дзержинське (Ровеньки, окупована територія Луганщини) почастішали випадки отруєнь після вживання води. В результаті проведених місцевої санстанцією аналізів у воді були виявлені елементи розкладання.

Після того, як виявили трупну отруту, з водойми близько Ровеньків бойовики підняли близько півтора сотень трупів українських солдатів. Це сталося 29 липня. Раніше з цієї ж водойми підняли п’ятнадцять трупів”, – розповіло джерело.

Під час підйому тіл вся довколишня місцевість була оточена силовиками “ЛНР” у формі “народної міліції”. Підняті тіла були занурені у вантажівки і вивезені в невідомому напрямку. “Ще минулого літа сюди, до Дзержинського, звозили трупи загиблих під Зеленопіллям українських солдатів. Трупи просто топили в Козиному ставу”, – розповіли мешканці селища. В даний момент місцезнаходження останків невідомо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *