Хмельницький отримав партію з 10-ти сучасних українських тролейбусів «Богдан Т70117»


20 листопада 2019 року завершено відвантаження партії нових тролейбусів «Богдан Т70117» до міста Хмельницького. Всього було замовлено 10 одиниць.

Міська влада Хмельницького робить все від них залежне для поновлення парку електротранспорту міста і наразі вже більше 35% відсотків тролейбусів – нові. За словами мера Хмельницького Олександра Симчишина, нові тролейбуси «Богдан Т70117» мають особливий відтінок, «який пасує місту», передає пресслужба корпорації “Богдан”.

Нагадаємо, що ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в травні цього року уклало договір з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» на виготовлення 10 тролейбусів «Богдан Т70117». Транспортні засоби були передані на умовах лізингу.

  • «Богдан Т70117» – це сучасний український тролейбус, локалізація виробництва якого складає більше 80%. Він оснащений асинхронним тяговим двигуном від харківського заводу «Електроважмаш».
  • Тролейбуси створені з врахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні. Вони низькопідлогові, крім того, важливою перевагою є наявність автономного ходу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *