Харківську ескадрилью ДПСУ інструктори з Франції навчають пілотувати Airbus Н125


Харківську окрему авіаційну ескадрилью ДПСУ почали навчати інструктори з Франції.

Заходи проходять у рамках реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням напрессреліз прикордонного відомства.

Днями у Харкові розпочалися навчання ще однієї групи авіаторів-прикордонників на нових моделях французьких гелікоптерів Н125.

До навчань персоналу ескадрильї долучились представники технічної підтримки заводу-виробника гелікоптерів Протягом десяти днів навчань французькі спеціалісти здійснюватимуть практичний інструктаж авіаційного персоналу на гвинтокрилах Airbus Н125.

Ця модель, незважаючи на невеликий розмір може підняти на борту до 6 осіб включаючи членів екіпажу, а також у ньому відсутня вібрація в салоні, що необхідно для роботи оператора.

Також такі «ластівки» можуть тривалий час перебувати в повітрі без дозаправлення.

Нагадаємо, в минулому році Державна прикордонна служба України отримала два вертольоти Н125. Після підготовки першої групи авіаторів гвинтокрили вже активно використовуються в охороні державного кордону України.

Всього ж, за умовами контракту, для патрулювання кордону Держприкордонслужба України отримає 24 французьких гелікоптери.

У 2021 році мають надійти 10 таких гелікоптерів, ще 12 планується вивести на охорону державного кордону у 2022 році.

На цей час у Держприкордонслужбі України уже підготовано 6 фахівців, які можуть пілотувати Airbus Н125. Також підготовлено 64 механіки, які здатні забезпечувати належний технічний стан гвинтокрилів для їхньої ефективної експлуатації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *