КБ “Південне” виготовило першу партію реактивних снарядів “Тайфун-1”


Перші вогневі випробування РС “Тайфун-1” у 2019 році

Джерело: Defense Express

У підсумковому відео прес-служби дніпровського ДККБ “Південне” про тогорічну діяльність – “Події та факти 2020“, серед іншого, у відеозвіті повідомляється про продовження робіт зі створення нових українських 122-мм “Тайфун-1” для реактивних систем залпового вогню типу БМ-21 “Град” (“Верба”, “Берест” тощо).

“На дільниці ротаційного розкочування виготовлено першу партії корпусів снарядів. Триває відпрацювання складових частин”, – відзначила прес-служба КБ “Південне”.

Також було повідомлено, що під час вогневих випробувань у квітні 2020 року, які проходили на Державному випробувальному полігоні ЗСУ “Алібей” в Одеській області, було протестовано кілька допоміжних систем.

“Для отримання та аналізу телеметричної інформації (під час пусків), вперше успішно використано уніфікований вимірювальний модуль та мобільний вимірювальний пункт розробки КБ “Південне”, – розповіли на держпідприємстві.

Для подальших вогневих випробувань нових українських ракет на виробничих потужностях КБ налагоджене серійне виготовлення нових вимірювальних модулів.

Нагадаємо, перші практичні випробування РС “Тайфун-1” відбулись у 2019 році. Тоді були здійснені пуски на мінімальну відстань (5 км), що дозволило перевірити роботу нового реактивного двигуна снаряду.

Також у 2019 році, на міжнародній виставці “Зброя та Безпека-2019” було представлено макет нового реактивного снаряда 9Н221Ф “Тайфун-1” калібром 122 мм, який має вдвічі більшу дальність стрільби ніж звичайний радянський РС 9М22 (40 км проти 20).

Другі вогневі випробування “Тайфун-1” пройшли вже у квітні 2020 року. Цього разу на випробуваннях було здійснено постріл новим реактивним снарядом на максимальну дальність.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *