Калинівська міська рада закупила обладнання для Національної гвардії України


Калинівська міська рада прийняла рішення виділити 500 тисяч гривень на закупівлю 110 металевих шаф для зберігання особистих речей для нацгвардійців військової служби за контрактом військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук “Західне територіальне управління Національної гвардії України”.

Закупівлю було проведено через єдину систему електронних публічних закупівель «Prozorro», що дозволило заощадити 49 тисяч гривень.

«Шафи зручні, вміщують усі речі та мають невеликий розмір. Такий інвентар прослужить не один десяток років. Ми дуже вдячні, що про нас не забувають і завжди допомагають», – розповів командир військової частини полковник Богдан Вакулко.

Щоб ознайомитись з побутом гвардійців голова міста Калинівка Анатолій Шамалюк відвідав військову частину. «Мені приємно, що зі сторони громади міста ми можемо допомогти нашим захисникам. Мешканці Калинівщини завжди впевнені, якщо їм буде потрібна допомога, то гвардійці нашого полку завжди прийдуть їм на допомогу. Як це було завжди», – зауважив Анатолій Шамалюк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.