Качотта, рокфор та гауда, копчені на фруктових гілках і вимочені у вині: фермер з Волині виготовляє 15 видів сиру


Ігор Савчук з села Хорлупи, що на Волині, володіє сотнею кіз. Це найбільше стадо у Волинській області. Фермер виготовляє 15 видів сиру.

Сир продає різний: копчений в бочці на фруктових гілках, вимочений у вині та витриманий близько 8 місяців, повідомляє Landlord.

За словами Ігоря Савчука, спочатку він виготовляв лише бринзу. Далі стикнувся з занепадом – молоко віддавав на завод. Однак через певний період часу справи пішли вгору.

Нині господар зі своєю дружиною два рази на тиждень возять сири власного виробництва на базар, виготовляють продукцію щодня.

Серед сирів, якими торгує сім’я Савчуків: бринза, рікота, сулугуні, моцарела, качотта, гауда, голландський, рокфор із пліснявою, косички, шевроні навіть бринза з шоколадом.

Окрім цих видів, господарі займаються й виготовленням копчених сирів – коптять у спеціальній бочці на фруктових гілках, що додає сирам ексклюзивного аромату.

Савчуки також вимочують окремі види сиру у вині, а в деяких витримка близько 8 місяців. Як стверджує фермер, скуштувавши один раз його сиру, клієнти обов’язково повертаються.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *