ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР “МИРОТВОРЕЦЬ”


В Ізраїлі у 2018 році створена пошукова система для боротьби з антиізраїльськими пропагандистими.

У четвер, 25 січня 2018 року, міністр освіти Ізраїлю Нафталі Беннет, який очолює також міністерство по зв’язках з діаспорою, представив нову розробку ізраїльських фахівців – пошукову систему по виявленню антисемітських публікацій в соціальних мережах.

Як повідомляє радіостанція «Кан Бет», пошукова система Anti-semitism Cyber ​​Monitoring System (ACMS) дозволяє відстежувати тексти антисемітського змісту на чотирьох мовах – англійській, французькій, арабській та німецькою, а також виявляти відгуки, заклики, декларації, які можуть бути розцінені як підбурювання до насильства. Крім того, пошукова система проводить статистичний аналіз, який може бути використаний, як для боротьби з антисемітизмом і правопорушеннями на грунті ненависництва, так і для профілактики злочинності, а також у виховних цілях.

Згідно з планом, пошукова система стане «поліглотом»: буде відстежувати публікації на багатьох мовах і при виявленні інформації, яка заслуговує на увагу, стане передавати її правоохоронним органам інших країн.

За даними «Кан Бет», протягом місяця система ACMS виявила близько 400 тисяч антисемітських проявів з боку 30 тисяч користувачів соцмереж.

Джерело: https://www.7kanal.co.il/News/News.aspx/198880


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

1 коментар до “ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР “МИРОТВОРЕЦЬ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *