Історія САУ “Богдани”: Ця війна повинна навчити робити висновки з бездарно втраченого часу та ресурсів – Турчинов


Україна пишається своєю зброєю, яку створили українські конструктори і виробники. Україна пишається Збройними силами, які майстерно застосовують цю зброю для знищення російських окупантів на нашій землі.

Про українську гаубицю “Богдану”, яка зразково випалює рашистів, попри те, що так і лишилась одним-єдиним зразком від 2019 року, із захопленням говорять всі.

А ми нагадаємо, що 25 лютого розробникам «Богдани» надійшло розпорядження – знищити її, щоби САУ не дісталась ворогу.

На щастя, Сергію Пашинському вдалося врятувати «Богдану», вивезти в тил та передати ЗСУ. Зараз наша далекобійна красуня смажить ворогів!

Олександр Турчинов про САУ “Богдана”

“Головнокомандувач ЗСУ генерал Залужний сьогодні подякував розробникам САУ “Богдана”, яка ефективно знищила ворога на українському острові Зміїний.

Самохідна артилерійська установка “Богдана” 155 “натівського” калібру на 100% українського виробництва була готова виконувати бойові завдання вже у 2017-2018 році, але влітку 2019 року проект був зупинений, фінансування анульоване, а випробування заблоковані.

В результаті, російське вторгнення в лютому 2022 року ми зустріли лише з одним зразком “Богдани”, яка здатна “натівськими” снарядами ефективно знищувати ворога на відстані понад 40 кілометрів і за своїми характеристиками не поступається іноземним зразкам.

Ця страшна війна повинна навчити нас насамперед робити висновки з бездарно втраченого часу та ресурсів і зрозуміти очевидні безальтернативні пріоритети, – тільки потужна зброя в руках наших мужніх воїнів здатна захистити та звільнити країну. Ефективна ж українська зброя – це запорука нашої незалежності та суверенітету!
Навіть в умовах війни є можливості відновлення виробництва українських артилерійських та ракетних систем. Маю велике сподівання, що це буде реалізовано.”

Нагадаємо, як розповів Сергій Пашинський, останні 10 днів «Богдана» брала участь в унікальній спецоперації по звільненню острова «Зміїний».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *