“Іскра” розробила і виготовила новітню радіолокаційну станцію


На казенному підприємстві “Науково-виробничий комплекс” Іскра” розроблено і виготовлено дослідний зразок нової перспективної радіолокаційної станції 80К6КС1, передає пресслужба Укроборонпрому.

Наразі фахівцями підприємства успішно завершено попередні випробування дослідного зразка. Найближчим часом відбудуться державні випробування.

  • Основне призначення станції – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу. Станція 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.
  • Радіолокаційна станція сумісна  з наявними зенітно-ракетними комплексами як Збройних сил України, так і закордонного виробництва.
  • Станція 80К6КС1 є модифікацією лінійки радарів 79К6 та 80К6 виробництва “Іскри”, що добре зарекомендували себе на службі у Повітряних Силах ЗСУ.

“Ключовими елементами технологічного успіху цієї розробки є побудова передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використання технологій цифрових антенних решіток, реалізація на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, що працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами. Для підвищеної мобільності радіолокаційної станції вся апаратура розміщується на одному транспортному засобі вітчизняного виробництва. Це дозволяє розгортати та згортати мобільну станцію за лічені хвилини”, – розповів про особливості розробки директор “Іскри” Юрій Пащенко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *