“ІСКРА” передала ЗСУ сучасну РЛС 35Д6М здатну працювати у гірській місцевості


ЗСУ отримали нову трикоординатну РЛС 35Д6М здатну працювати майже у будь яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Про це повідомила пресслужба ДК «Укроборонпром», передає Мілітарний.

Нагадаємо, НВК “Іскра” (Запоріжжя) була серед семи заводів-гігантів України, які впродовж 2014-2019 років відродились з небуття.

Впродовж довгих років підприємство було збитковим. Починаючи з 2014 року завод працює з прибутком, проводиться модернізація обладнання. Продукцію відправляють, як на експорт, так і до Збройних Сил України.

ФЕНІКС УКРАЇНСЬКОГО ВПК: ВІДРОДЖЕННЯ ІМЕНИТОЇ “ІСКРИ”

Казенне підприємство “Науково-виробничий комплекс “Іскра” оснастило радар додатковими виносними робочими місцями, що дає змогу повноцінно управляти станцією на відстані до 300 метрів.

Військові отримали сучасну техніку з поліпшеними тактико-технічними характеристиками: збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки та розширеними функціональними можливостями завдяки сучасним програмним рішенням, – написали у пресрелізі.

РЛС може також – за потреби – комплектуватись обладнанням для безпосередньої взаємодії із зенітними ракетними комплексами.

Конструктори нашого підприємства готові виконати роботи з додаткового оснащення або розробки унікальної версії радара з огляду на потреби замовника, – розповів головний конструктор оглядових радарів підприємства Дмитро Семенов.

У грудні минулого року КП «НВК «Іскра»  передало ЗСУ нову РЛС 35Д6М.

У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М.

Сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в Збройних Силах України та має позитивний досвід експлуатації.

РЛС 35Д6М

Це вітчизняна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок цифрових програмних рішень.

Радари сімейства 35Д6 призначені для виявлення цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації, а також для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *