ІНТЕРПАЙП постачатиме безшовні труби у США


Завод ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ, що входить в українську промислову компанію ІНТЕРПАЙП, пройшов прекваліфікацію постачальника від великого американського дистриб’ютора трубної продукції Distribution NOW, повідомляє Ukraine News з посиланням на прес-службу компанії.

Строк дії сертифіката – 5 років.

Минулого року компанія Tuboscope Vetco на замовлення Distribution NOW провела прекваліфікаційний аудит на «Інтерпайп Ніко Тьюб». За його результатами завод отримав статус схваленого постачальника Distribution NOW.

DistributionNOW – лідер серед постачальників труб, трубопровідної арматури та фітингів для видобутку, транспортування і переробки нафти, а також інших галузей промисловості. Надійність постачальника – це основний критерій DNOW при виборі партнерів. Команда ІНТЕРПАЙП Північна Америка доклала максимум зусиль для побудови іміджу нашої компанії на американському ринку і завоювання довіри потенційних клієнтів, зазначила директор трубного дивізіону ІНТЕРПАЙП Віра Смаль.

Зараз, коли Інтрепайп НІКО ТЬЮБ успішно пройшов аудит, DNOW включила компанію в список схвалених постачальників і розмістила перше пробне замовлення.

При успішному виконанні пробної партії ІНТЕРПАЙП зможе розраховувати на довгострокову співпрацю з DNOW з постачання безшовних труб.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *