Ініціюємо незалежний міжнародний аудит “Укроборонпром” – Порошенко


Під час засідання Ради національної безпеки Президент України Петро Порошенко ініціював міжнародний аудит Державного концерну “Укроборонпром”.

Ініціюємо незалежний міжнародний аудит Державного концерну “Укроборонпром” і комплексну ревізію усіх контрактів. І українському суспільству, і міжнародним партнерами продемонструємо повну відкритість і прозорість в питанні реформування концерну, – заявив Петро Порошенко.

Пропоную також розширити склад Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО. Це пришвидшить досягнення підприємствами концерну стандартів, необхідних для нашого вступу до Північноатлантичного альянсу, – сказав він.

Президент висловив впевненість, що аудит підприємства, оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення – все це допоможе концерну трансформуватися та не втратити довіру громадян, партнерів та інвесторів.

Як Верховний Головнокомандувач не дам зруйнувати довіру до армії ні тим, хто хоче наживатися на нашій обороноздатності, ні тим, хто через політичні цілі та політиканство готовий пожертвувати фундаментальними державними інтересами, – наголосив Глава держави.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *