Ініціатива бізнесу: Львівська швейна фабрика шитиме захисні костюми для медиків


Львівська швейна фабрика «Троттола» під час пандемії коронавірусної інфекції шитиме захисні костюми для медиків. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник фабрики, народний депутат Ярослав Рущишин, передає Національний Промисловий Портал .

«Закликаю львівські підприємства перепрофільовуватися для виробництва/доставлення товарів у боротьби з коронавірусом. Годі сподіватися, що зараза, яка йде світом, буде подолана зусиллями однієї держави. До цього повинні долучатися і громадянське суспільство, і бізнес у цілому світі», – заявив Ярослав Рущишин.

Він наголосив, що очолювані ним до обрання народним депутатом підприємства, «Троттола» та «Жива», будуть шити захисні костюми для медиків та інші швейні вироби необхідні для подолання коронавірусної інфекції.

https://www.facebook.com/rushchyshyn.yaroslav/videos/593236821271645/

Ярослав Рущишин – відомий львівський бізнесмен, співзасновник мистецького об’єднання «Дзиґа», засновник мережі швейних фабрик «Троттола» та співзасновник Львівської бізнес-школи LVBS. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради від «Нашої України». Ярослав Рущишин також був одним із засновників Студентського Братства Львівщини і активним учасником Революції на граніті 1990 року. У липні 2019 року Рущишин переміг на виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №117 у Львові.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *