Глушилки російських каналів на донбасі вимкнули відразу після виборів 2019


Народна депутатка України Вікторія Сюмар  («Європейська солідарність») каже, що «глушилки» відключили після президентських виборів.

Вона підтвердила дані Олександра Турчинова про вимкнення системи блокування російського сигналу вздовж лінії розмежування на Донбасі. повідомляє «Детектор медіа».

Нагадаємо, колишній секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов розповів, що на Донбасі пів року тому вимкнули пристрої, які глушили російське телебачення.

«Відключення відбулося відразу після президентських виборів, я неодноразово про це говорила, – говорить Вікторія Сюмар. Адже безперешкодна трансляція російських телеканалів в зоні розмежування суттєво дестабілізує ситуацію в регіоні. Фактично, свого часу ми добилися, аби були витрачені бюджетні кошти на закупки глушилок, їх встановлення, вирішено питання їх балансоутримувачем… Але зараз Міністерство оборони просто не виділяє кошти на їх обслуговування. І це, очевидно, найнаочніше ставлення влади до інформаційної безпеки в країні», – сказала вона.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *