Горлівчани побили окупанта


горлівкаУ відділення “поліції ДНР” 17 січня надійшло звернення від “військовослужбовця ДНР”, оператора РСЗВ Град, що повертаючись додому о 17.00 він був підданий нападу з боку трьох людей, що перебували у нетверезому стані, пише сайт загарбників dnr.one.


“Він заявив, що почув п’яні крики і сміх з боку одного з дворів, коли він попросив галасливу компанію припинити шуміти і не порушувати моральні норми громадян ДНР, він був у грубій формі посланий у відомому всім напрямку.

Після цього офіцер ДНР дістав свою зброю і повторив попередження, але молоді люди відмовилися його слухати і напали на нього. За його заявами, його побили ногами і руками, відібрали зброю і сказали, що б він повертався до себе в “смердючу Росію”.

До місця події після заяви виїхала оперативна група, що не виявила проживаючих в цьому дворі приватного будинку, оскільки він був покинутий жителями, які виїхали з ДНР шукати притулок в іншу країну.

Сусіди також не змогли надати допомогу слідству, заявив, що нічого подібного не бачили. У той же час потерпілий не міг згадати обличчя нападників, оскільки вони були в шапках і капюшонах, що ускладнювало їх впізнання.

Нападникам загрожує позбавлення волі за розбійний напад, нанесення побоїв військовослужбовцю ДНР середньої тяжкості, незаконне заволодіння особистою зброєю солдата ДНР”, – пише сайт окупантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *