Гірники шахти «Краснолиманська» охороняють підприємство від можливого захоплення


красКолектив шахти ДП «ВК «Краснолиманська» в ніч на 19 жовтня взяв під охорону територію підприємства через загрозу захоплення.

«У нас є підстави побоюватися збройного захоплення, – розповів комерційний директор вугільної компанії Євген Костенніков. – Вчора вже приїжджали на шахту озброєні люди від «Дніпра», які дали зрозуміти, що ніхто ні з ким не буде говорити – вони просто зайдуть на підприємство. Погрожували – мовляв, тебе та інших керівників першими покладемо».

За інформацією, отриманою журналістами від співробітників шахти, представники полку «Дніпро-1» нібито хочуть зайти з новим претендентом на пост директора шахти. Ім’я його невідоме.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості не втручається в ситуацію.

Вже пізно вночі з’явилася інформація, що озброєні люди знаходяться в Красноармійську, але виїхати на «Краснолиманська» не наважилися, так як на підприємстві в той момент знаходилося багато людей, була преса, велася пряма трансляція, приїхали правоохоронці Красноармійського міськвідділу.

Сьогодні шахта працює не на повну силу, а лише на підтримку підприємства.

Основна маса гірників знаходиться на поверхні. Вживаються всі заходи з охорони вугільної компанії. Обурені вірогідною спробою захоплення, люди налаштовані рішуче.

Увечері 18 жовтня на сайті підприємства з’явилася інформація про підготовку захоплення шахти бійцями полку «Дніпро-1».

Раніше прокуратура Донецької області повідомила про арешт на 2 місяці директора ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», який очолював підприємство в 2014-2015 роках. Керівник держпідприємства підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *