Гіркін гірко скаржиться: проект “Новоросія” закритий


22Ігор Гіркін, який називає себе “колишнім міністром оборони ДНР”, в своєму інтервю заявив, що влада “ДНР” та “ЛНР”, садять в підвал тих, хто не згоден з діями так званих глав “республік” Ігоря Плотницького та Олександра Захарченко.

За його словами в підвал садять, як проукраїнськи налаштованих людей, так і проросійськи налаштованих.

«Будь-яка влада підбирає людей під себе. Риба гниє з голови. Були люди, які йшли поперек лінії партії. Ви знаєте, що в “ЛНР” з ними розправилися дуже жорстко. У “ДНР” менш жорстко, але теж всіх пересаджали. Неугодних посадили, когось видавили», – заявив Стрєлков.

«Там дійсно багато і бійці і командири порушували закон навіть більше, ніж це допустимо у воєнний час. Припустимо, арешти зараз використовуються не як покарання, а як метод боротьби за владу. Одні люди ті, які можуть віджимати машини, обкладати даниною. А інші, небажані, за перевищення повноважень знімаються в підвал. Не буду наводити приклад, як голови міст місяцями сиділи в підвалі за самоуправство», – розповів Стрєлков.

Він визнав, що і сам виписував розпорядження про «реквізиції» майна громадян.

За словами терориста, Захарченко та Плотницкий є нечистоплотними маріонетками Кремля.

«Це наслідок нашої московської політики. Поставивши на чолі обох республік, м’яко кажучи, морально нечистоплотних», – заявив він.

«Захарченко, знаєте, починає вранці за здравіє, а ввечері закінчує за упокій і навпаки. Вранці він збирається йти до Києва, вдень заявляє про те, що республіки до кордону області будуть, а ввечері він вже не проти увійти до складу України. Наступного дня все в такому ж порядку», – додав Гіркін.

«Від ряду наших чиновників і депутатів, я чув, що «проект Новоросія закритий» як неуспішний. Вони повстання російського народу Донбасу за свою незалежність називають «проектом»! – поскаржився терорист.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *