GENERAL: тривалий простой в закритому порту Севастополь


Ще 16 вересня GENERAL доставив в Севастополь вантаж з турецького порту Чанаккале. З тих пір судно стояло на якірній стоянці біля входу в Севастопольську бухту, і тільки 24 жовтня зайшло на Авліту.

GENERAL (IMO: 7218400, MMSI: 468402000, Call Sign: YKRX, Flag: Syria [SY]) зайшов в Севастопольську бухту 24.10.2019.

Для ідентифікації судна GENERAL було використано фото з порталу МарінТрафік.

Ми писали про незаконний рейс GENERAL з вантажом з Чанаккале, який було доставлено 16.09.2019 на Авліту в закритий порт Севастополь.

GENERAL після розвантаженя вийшов із Севастопольської бухти і став на якірну стоянку закритого порту Севастополь. Йому довелось чекати поки звільниться причал біля зернового терміналу. Скріншоти з веб камери підтверджують, що судно постійно знаходилось біля входу в Севастопольську бухту. Поруч з ним, справа, ще один порушник – CAPT ABEDA (CAPTABEDA).

AIS порушника вимкнено з 13.09.2019.

GENERAL, як і інші судна, які ходять в закриті порти окупованого Криму, має тривалий за часом простой в Севастопольскому порту. Припускаємо, що для судновласника рейси, які включають тривалі простої, не можуть бути економічно вигідними. Отже, ця діяльність має якесь інше підгрунтя, ніж отримання прибутку від доставки вантажів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *