Флот компанії “НІБУЛОН” поповнився новим 100-метровим судном


Суднобудівний завод «НІБУЛОН» спустив на воду друге 100-метрове несамохідне судно

Судно проекту В5000 експлуатуватиметься на внутрішніх водних шляхах України. Перше таке судно було спущене кілька місяців тому. Будівництво суден таких розмірів стало можливим завдяки масштабній реконструкції підприємства.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Проект В5000 – несамохідні судна вантажомісткістю 5 тис. тонн, змішаного плавання, з двома трюмами та покращеними експлуатаційними якостями, зокрема гідравлічною системою приводу люкових закриттів. Новий удосконалений проект несамохідних суден шириною 17 метрів фахівці компанії створили на основі вивчення досвіду Америки і Європи.

Більша вантажність суден дозволить оперативно доставляти більші суднові партії вантажів із перевантажувальних терміналів ТОВ СП «НІБУЛОН» на Дніпрі, та оптимізувати перевезення зернових.

У планах компанії «НІБУЛОН»  – збудувати ще п’ять колій на верфі, що дасть можливість будувати повнокомплектні  судна довжиною до 140 м. Саме таку довжину за проектом має самохідний перевантажувач проекту П-140 з двома крановими частинами вантажомісткістю 10 000 т, будівництво якого вже розпочалося на суднобудівно-судноремонтному заводі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.