Флот Харківського і Одеського прикордонних загонів поповнився двома модернізованими гелікоптерами Мі-8


Флот Харківського і Одеського прикордонних загонів поповнився двома модернізованими гелікоптерами Мі-8 для інспектування кордону повідомляє прес-центр МВС.

«Сьогодні вручаємо два сертифікати на модернізовані вертольоти Мі-8, але це перехідний варіант. Вже зовсім скоро прикордонна служба отримає нове озброєння та нові вертольоти Airbus, які будуть базуватися в тому числі в харківському авіазагоні», – сказав Арсен Аваков.

Довідка: Вертоліт Мі-8 (середній транспортний вертоліт) призначений для перевезення пасажирів, вантажів, десанту, виконання спеціальних патрульних завдань, пошуково-рятувальних операцій та санітарних завдань, має сучасне пілотажно-навігаційне обладнання та оснащений спеціальним обладнанням: пошуковим прожектором,, вантажною лебідкою, метеолокатором, системою супутникового зв’язку, радіонавігаційна системою, внутрішньокабінний аудіо-відеореєстратором та комплексом бортового озброєння.

Також Державна прикордонна служба України використовує патрульні літаки Diamond. Вони призначені для повітряного моніторингу державного кордону, прикордонних контрольованих районів, висвітлення надводної обстановки В(М)ЕЗ України територіального моря та української частини вод Азовського моря. Літаки мають сучасне пілотажно-навігаційне обладнання.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *