Філософське питання: чиї документи сильніші?


Ro-Ro судно ERKE (IMO: 7014581) знов доставило до закритого Україною порту Керч 370 тон контрабанди. Судозахід відбувся без дозволу Держприкордонслужби, вантаж не пройшов оформлення в митних органах України, тобто він є контрабандою. Ці поставки протирічать не лише законодавству України, а й Циркуляру №635/2017 торгівельно-промислової палати Туреччини, яким заборонено торгівельне морське сполучення з окупованою територією.

Чому це ще триває? А контрабандісти оформлюють документи на один з портів країни-агресора, хоч поставка здійснюється до закритого для судозаходів порту на окупованій території АР Крим, з порушенням Державного Кордону України.

Тобто перед нами майже філософське питання – що сильніше, реальність чи документ? Ми стверджуємо, що реальність є первинною, папери лише документують її, і якщо вони невірно відображають наявну ситуацію, то їх треба прискіпливо досліджувати в кримінальному провадженні щодо підроблення документів, а не давати дозвіл на продовження піратства.

Врешті-решт, наші скріншоти теж є документами, і хоч на них нема печаток, вони є сильнішими, ніж ті фейкові підробки. Бо справжні.

2.12.2017. Захід судна ERKE в Керч відбувся з вимкненим AIS, тобто з порушенням правил безпеки судноплавства.

Ми провели ідентифікацію, при цьому були використані фото з системи МарінТрафік.

AIS вимкнено, на скріншоті судно в Керченській протоці, а на скріншотах з відеокамери ми бачимо, що воно в цей час вже у закритому Україною порту Керч.

3.12.2017. Вихід судна-порушника з порту також відбувся з порушенням правил безпеки, AIS було ввімкнуто лише після проходження арки транспортного переходу, який незаконно споруджується країною-агресором в українських територіальних водах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *