Екс-ватажок “днр” зізнався, що бойовики розстрілювали цивільних заради наживи


Екс-ватажок угруповання бойовиків «Восток» Олександр Ходаковський зізнається в тому, що у 2014 році члени незаконних збройних формувань розстрілювали цивільних з метою пограбування, як ділили території для мародерства, вбивали один одного заради наживи та воювали з іншими угрупуваннями за метал. Про це повідомляє УМП.

За його словами, на початку збройного конфлікту формування бойовиків навіть не збирали особисті дані тих, хто вступав в їх ряди, що призводило до численних злочинів проти цивільного населення Донбасу.

«Були епізоди, коли наші бійці могли зупинити на блокпосту громадянську машину з метою заволодіння та розстріляли у посадці в потилицю трьох цивільних», – сказав Ходаковський.

Ходаковський розповів, що бойовики розстрілювали і один одного.

«Начальнику оперативного відділу один з “ополченців” вистрілив в спину і втік. Поранення було смертельним, але допомогу вчасно не надали», – розповідає колишній ватажок.

Один бойовик з позивним “Кадет” задушив іншого бойовика з позивним “Шах”, а потім тіло підірвали.

Інформація, яку розповідає Ходаковський, дійсно підтверджується новинами від самих бойовиків за 2016 рік.

Колишній ватажок підтверджує, що бойовики грабували місцевих підприємців.

Угруповання бойовиків ділили ділянки на Донбасі для грабежів.

Ходаковський розповів, як ватажки бойовиків боролися за ділянки, які можна було різати на метал, так бойовики Гіві з “Сомалі” забирали шахти, бойовики “Мотороли” з “Спарти” забрали собі на метал аеропорт Донецька, Донецький казенний завод хімічних виробів забрали собі на метал бойовики Захарченко.

«Перший чеченець, якого я побачив, заявив мені: “Нам сказали, тут будуть давати роботу і квартири”. А “Іскра” покійний, мені каже: “Я тут не сам від себе, є люди бізнесового спрямування», — розповідає Ходаковський.

Перші найманці Кадирова з Чечні прибули до Донецька 25-го травня 2014 року у складі загону росіянина з позивним “Іскра”.

Вже 26-го травня загін “Іскри” з росіянами і чеченцями брали участь у захопленні Донецького аеропорту.

Коли українські сили вибили бойовиків з Донецького аеропорту 26-го травня 2014 року, загін “Іскри” по дорозі розстріляли бойовики “Востока” цього самого Ходаковського.

Ходаковський

Ходаковський Олександр – український колабораціоніст, голова «служби безпеки» (до 19 липня 2014) так званої «ДНР», керівник так званих «Патріотичних сил Донбасу». Колишній командир спецпідрозділу СБУ «Альфа» в Донецькій області.

На початку травня 2014 створив і очолив терористичне збройне формування так званої «ДНР» — батальйон «Восток».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *