Ефектні кадри випробувань нових катерів проекту 58155 «Гюрза-М»: Перевірка стабілізації ствола бойового модуля «Катран-М» за допомогою склянки води (відео)


На відеохостингу YouTube з’явилося відео випробувань нових катерів проекту 58155 «Гюрза-М», побудованих на київському заводі «Кузня на Рибальський». На ефектних кадрах показується перевірка стабілізації ствола кормового модуля МБАК – «Катран-М» за допомогою склянки води під час руху. Повідомляє Національний промисловий портал.

https://www.youtube.com/watch?v=-zYk9YY_S1Y&feature=youtu.be

Для довідки. Дистанційно-керований морський бойовий модуль БМ-5М.01 «Катран-М», виробництва ДП «Миколаївський ремонтно-механічний завод», є варіантом модуля БМ-3 «Штурм» для легкої бронетехніки. Кожен БМ оснащений 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, 30-мм автоматичним гранатометом КБА-117 та 7,62-мм кулеметом КТ, а також двома ПТРК «Бар’єр» з лазерною системою наведення. На МБАК встановлені два таких модулі – попереду та на кормовій частині катеру.

Перші два броньованих катери «Гюрза-М» були закладені в 2012 році в Києві. Спуск на воду був здійснений в кінці 2015 року, а прийняття до складу флоту у листопаді 2016 року. 7 квітня 2016 року відбулась урочиста закладка наступних чотирьох малих броньованих артилерійських катерів проекту 58155 на замовлення Міністерства оборони України. Спуск на воду цих МБАК відбувся в середини минулого року. Після чого бронекатера «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» та «Нікополь» приступили до випробувань.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *