Другий Н145 для української поліції розпочав льотні випробування в Німеччині


Другий гелікоптер Н145 D2 (тимчасова реєстрація D-HCBT, бортовий номер 02 “Синій”) для МВС України. Донавюрт (Німеччина) серпень 2020 року / Фото: Lars Icke

В Німеччині виготовлено другий гелікоптер Airbus Helicopters Н145 в рамках контракту з МВС України, який зараз проходить льотні випробування в Донавюрті.

Дещо раніше (у травні цього року), в Німеччині засвітився перший борт (тимчасова реєстрація D-HMBF, бортовий номер 01 “Синій”, серійний номер 20331), передає “Діфенс Експрес”.

Відомо, що на сьогодні на ньому проходять навчання українські пілоти.

Ймовірно, після опанування пілотами поліції нової для України машини обидва гелікоптери прибудуть до нашої країни.

Як повідомлялось раніше, гелікоптери цієї моделі мають отримати Управління поліції на воді та повітряної підтримки Нацполіції, а також ДСНС України. За контрактом 2018 року на постачання 55 гелікоптерів виробництва Airbus Helicopters, підрозділам МВС, в Україну мають бути поставлені 10 нових гелікоптерів Eurocopter H145.

При цьому, два перших гелікоптери (згідно з додатковими угодами до контракту укладеними у лютому 2020 року) мають бути у версії Н145 D2 (з можливістю їх покращення до новітньої версії D3). Решта машин – у версії Н145 D3, яка була нещодавно презентована на виставці Heli-Expo 2019 й оснащена п’ятилопатевим несучим гвинтом та має збільшене корисне навантаження.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *