Другий тур виборів на Луганщині пройшов спокійно


вибориПравоохоронцям вдалося не допустити порушень громадського порядку під час проведення другого туру місцевих виборів у Луганській області. Про це повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Луганській області.


Другий тур місцевих виборів на Луганщині проходив у напруженій обстановці. Але, незважаючи не це, правоохоронці забезпечили охорону громадського порядку і не допустили порушень правопорядку.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Луганській області заздалегідь проаналізувало всі критичні моменти, які мали місце під час проведення першого туру місцевих виборів. З урахуванням цього були внесені корегування в план заходів щодо забезпечення правопорядку на території області, були посилені заходи безпеки і профілактики з метою недопущення будь-яких злочинних проявів проти мирного населення.

Всього протягом доби (15 листопада) було зареєстровано 11 звернень громадян про порушення виборчого законодавства. Матеріали за даними фактами будуть розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *