ДПСУ та СБУ, дякуємо за службу!Державна прикордонна служба України затримала дезертира, який прибув в порт Чорноморськ як моряк торгівельного судна.

Сьогодні в суді Чорноморська розглядалась справа. Судно прийшло в порт, здійснило вантажні операції, отримало дозвіл на вихід, аж тут прикордонна служба отримала результати перевірки екіпажу. З’ясувалось, що один з членів команди з 2011 року служив у ВМСУ в Криму, а після окупації Криму країною-агресором не вийшов згідно з наказом, а залишився там. Тобто статус його – дезертир. З часом пішов працювати в міжнародний торгівельний флот, влаштувався мотористом на грецьке судно під прапором Маршалових островів LMZ EUROPA (IMO: 9588562), аж тут сюрприз, судно йде в Чорноморськ. В суді було здійснено спробу уникнення відповідальності через процедурні моменти, тому що прикордонники спочатку надали дозвіл на вихід судна, після чого отримали відповідь за результатами перевірки по базі, з’ясували, що на судні особа, дії якої за ознаками підпадають під дуже серйозну статтю кримінального кодексу України. Тож мусили знов заходити на судно, на що мали повне право, оскільки судно знаходилось в наших територіальних водах. Що й підтвердив врешті-решт суд.
Цікава річ. На суд приперся консул країни-агресора. Почав щось казати про те, що вони захопили Крим разом з рабами, і то їх раби. Врешті-решт він був культурно посланий нах і йому було пояснено, що захоплені російськими окупантами у Криму громадяни були і залишаються громадянами України, а ми від своїх не відмовляємось. Якими б деякі з них не були.
Відео з засідання суду 05.05.2018 викладено на фейсбук.

В Чистилищі запис про цього дезертира, громадянина України, який прийшов в Чорноморськ з незаконними документами країни-агресора, є з 01.08.2014 року.
Руднев Валерий Константинович
Страна: Украина
Адрес: АР Крым, г. Севастополь, ул. Томская, 11
Изменник Родины.
Проходил военную службу в Военно-Морских Силах Вооруженных Сил Украины на территории АР Крым и не прибыл на континентальную территорию Украины в указанные пункты сбора.
Перешел на военную службу к оккупантам.
До предательства: Звено учебных плавсредств Академии ВМС (г. Севастополь). Рулевой-Сигнальщик.
Звание — матрос.
Когда и каким РВК призван: 15.11.2011 Нахимовским РВК г.Севастополь.
Дата рождения — 27.09.1993.
Адрес проживания: АР Крым, г.Севастополь, ул.Томская, 11.
За адресою, зафіксованою у нас в базі, зареєстрована жінка, у якої є син Валерій 24 років. Дезертир.

Стаття 408. Дезертирство

1. Дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез’явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу – караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
2. Дезертирство із зброєю або за попередньою змовою групою осіб – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.
А ми й надалі продовжуємо працювати на захист нашої країни разом з ДПСУ, СБУ, НГ та іншими правоохоронними органами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *