Доведене Єфремовим до банкрутства підприємство виставило претензії Україні


51175161
Фото Олександра Федорова

Представники ДП “Луганськвугілля” звернулися до представників місії ОБСЄ в Луганську за сприянням у вирішенні питання щодо перерахування підприємству з держбюджету України коштів на виплату заробітної плати за червень-серпень 2014 року в розмірі 208 400 000 грн. Про це повідомив голова Луганської територіальної профспілкової організації працівників вугільної промисловості Олександр Бічев.

“Всі останні роки ДП” Луганськвугілля “знаходилося в скрутному фінансовому становищі, що не давало можливості трудовому колективу повноцінно працювати і виконувати виробничі завдання. Про це профспілка неодноразово інформував міністерство енергетики та вугільної промисловості і Кабінет міністрів України. Всі попередні численні звернення до президента України, в профільне міністерство не привели ні до яких практичних результатів, а деякі залишилися взагалі без відповіді “, – поінформував профспілковий лідер представників місії ОБСЄ.

При цьому, за його словами, ДП “Луганськвугілля” продовжувало виконувати свої зобов’язання перед державою. У червні-липні 2014 року, в період ведення бойових дій в регіоні, гірники видобували вугілля й переробляли його на збагачувальних фабриках. Фонд заробітної плати за червень-липень 2014 склав 208 400 000 грн., з них кошти держпідтримки, згідно виділеним лімітам – 165800000 грн., Кошти від реалізації – 42,6 млн грн.

“Працівники підприємства (а це 13,6 тис. осіб) не отримували заробітну плату з червня по грудень 2014 року. Вони справедливо обурені тим, що шахтарські грошові кошти та державна дотація протягом шести місяців не виплачені їм як зарплату. Ненадходження даних коштів з держбюджету України за червень-липень 2014 унеможливило виплату заробітної плати працівникам ДП “Луганськвугілля”. Жити людям нема за що, у них немає заощаджень, зарплата – єдиний засіб виживання “, – розповів Бічев.

Крім того, вугільники звернулися до представників місії ОБСЄ із закликом зробити все можливе для встановлення миру на Донбасі, знайти шляхи мирного вирішення конфлікту і наповнити Мінські угоди конкретним змістом.

Відзначимо, що власником цього підприємства є голова парламентської фракції Партії регіонів, керівник Луганської облорганізації ПР, колишній голова облдержадміністрації Луганщини Олександр Єфремов. Саме він та його родина довела “Луганськвугілля” до банкрутства. Нагадаємо, 11 березня суд почав процедуру банкрутства державного підприємства «Луганськвугілля» з подачі державного ж підприємства «Регіональні електричні мережі» (РЕЗ).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.