Досягнення за 2019 рік: 15 відновлених літаків, модернізований винищувач МіГ-29МУ2 та інше


У Міноборони підсумували найбільш значні події минулого року. Про це повідомляє “Діфенс Експрес”.

У 2019 році авіаремонтні підприємства України передали ПС ЗСУ 12 відновлених літальних апаратів.

Зокрема, бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” отримали відремонтовані та модернізовані літаки типу МіГ-29 та Су-27. Вони відрізняються від попередніх модифікацій тим, що у їх кабіну було інтегровано рідкокристалічний монітор, на який виводяться параметри польоту, бортових систем літака та інша інформація, що допоможе льотчику ефективніше виконувати бойові завдання в повітрі.

Ще три винищувачі (один Су-27УБ та два МіГ-29) було передано Повітряним силам вже цього року.

Модернізований на ЛДАРЗ винищувач МіГ-29 що був переданий напередодні Дня Повітряних Сил

Також відзначається, що у листопаді минулого року на Херсонщині були проведені наймасштабніші за чверть століття в Україні тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ. Були залучені підрозділи, озброєні ЗРК “Бук-М1”, С-300ПТ, С-300ПС, С-300В1 та С-125-2Д1. Вперше був застосований сучасний командний пункт “Ореанда”.

Ще однією знаковою подією стало введення в дію на новоствореному державному випробувальному полігоні “Ягорлик” нового розвідувального інформаційного центру для фахівців радіотехнічної та радіоелектронної розвідки.

Пуски ракет на державному випробувальному полігоні “Ягорлик” під час масштабних навчань у листопаді 2019 року

Також була створена розрахунково-аналітична станція. Її завдання – оперативно збирати, обробляти й аналізувати інформацію про радіаційну, хімічну та біологічну обстановку поблизу місць дислокації військових частин у Повітряних Силах.

Нова розрахунково-аналітична станція про РХБ обстановку

У січні цього року в бригаді тактичної авіації на Хмельниччині розпочато монтаж автоматизованого командно-диспетчерського пункту. Він дозволить в автоматичному режимі відображати повітряну обстановку в районі летовища.

Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт від НВП “Аеротехніка-МЛТ”

Крім того, минулого року почалися випробування модернізованого стартового командного пункту “СКП-11” виробництва компанії ТОВ “Телекарт-Прилад”. Після тестування було ухвалено остаточне рішення про серійне виробництво СКП. Планується, що серія потрапить у війська вже цього року.

Модернізований на ТОВ “Телекарт-Прилад” стартовий командний пункт “СКП-11”

Також варто зазначити, що почалися льотні випробування нової модернізації винищувача МіГ-29МУ2, який має можливість застосування керованих авіаційних засобів ураження класу “повітря-земля”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *