«Допомога Схід»: на Донеччину доставлено понад 20 тонн будівельних матеріалів


У м. Мар’їнка Донецької області в рамках стратегічного проєкту «Допомога Схід» відбулася чергова передача гуманітарного вантажу.

Понад 20 тонн будівельних матеріалів передано до військово-цивільних адміністрацій м. Красногорівка та м. Мар’їнка, комунальних лікувально-профілактичних установ  «Мар’їнська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мар’їнської районної ради.

Заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, який є ініціатором згаданого проєкту, особисто прибув на Донеччину, щоб не лише передати гуманітарний вантаж, а й безпосередньо на місці вивчити нагальні проблемні питання, передає АrmyІnform.

20 тонн будматеріалів, а це практично 5000 кв. м бельгійського покрівельного руберойду, підуть на перекриття та ремонт дахів лікарень, а також приватних осель, що були пошкоджені внаслідок обстрілів російських окупантів. Загальна вартість наданої допомоги становить майже 800 тис. грн.

– Проєкт «Допомога Схід» є вкрай затребуваним на сьогодні, насамперед в населених пунктах, які розмішені безпосередньо поблизу лінії зіткнення. Тому ця гуманітарна ініціатива буде й надалі розвиватися та продовжуватися. Найближчим часом відбудеться передача чергової гуманітарної допомоги медичного призначення до територіального медичного об’єднання Станиці Луганської, Світлодарської міської лікарні та обласного центру травматології у м. Лиман. Сума допомоги становитиме майже 800 тис. грн, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, крім необхідного обладнання та устаткування, планується, що медичні заклади отримають одноразові захисні покриття для операційних, набори для проведення медичних втручань, набори для передопераційної підготовки та промивання ран, одноразовий одяг для медперсоналу, одноразові медичні інструменти, засоби гігієни для важкохворих та набори для лікування опіків.

Загалом від початку роботи стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» на Донбас було доправлено 65 тонн цільової благодійної допомоги переважно медичного призначення на суму понад 15 мільйонів гривень.

Варто зауважити, що цей вантаж доставлено до району бойових дій за сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (Леонід Костюченко) від української діаспори м. Бамберг, Німеччина (о. Богдан Пушкар) за дійової участі  БФ «Міжнародна Асоціація Підтримки України» (Тарас Дурбак).

Довідка. 

Стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» – це багатопрофільна й різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей. Проєкт  заснував навесні 2018 року заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час перебування на посаді командувача Об’єднаних сил.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *