Дончани отримали проукраїнську газету у скриньки


гаПроукраїнськи налаштовані мешканці окупованого бойовиками Донецька випустили свою газету, в якій розповідають про реальне життя та події на захопленій «ДНР» території.
Проукраїнська газета вийшла стотисячним накладом у Центральній друкарні Донецька, а дизайн і назва – точь-в-точь відповідають офіційним урядовому виданню «ДНР».

“Більше того, під носом у кураторів міста з ФСБ, всяких «силових» і репресивних структур «ДНР» люди рознесли пресу по деяких районах Донецька!” – цитує сайт «62.ua» городян.

«Назва, дизайн і верстка газети точь-в-точь відповідають сепаратистському виданню «Народної ради ДНР»-«Мирний Донбас», тому прихильники «русского мира» розбирали газети вмить, навіть не здогадуючись про зміст видання», – йдеться в повідомленні.

При цьому в першому номері висвітлені найбільш актуальні питання: розслідування обстрілів Горлівки, звернення губернатора Донецької області Павла Жебрівського, заклик до бойовиків здатися з поясненням умов амністії, лист російського військового про те, що РФ своїх таки кидає і т.д. Газета є офіційним рупором «Руху активного опору».

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *