Доходи Запоріжжя від туризму зросли майже на 200%


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Запоріжжя збільшило доходи від туристичного збору майже на 200%.

Про це повідомляє Zruchno.Travel.

  • Надходження від туристичного збору в Запоріжжі за перше півріччя 2019 року збільшилися на 187% у порівнянні з 2018 роком.
  • В бюджет міста надійшло 809 327 гривень турзбору.

“Можна багато сперечатися про туристичне Запоріжжя. А можна просто звернути увагу на безперечні факти – на цифри. А вони дійсно вражають! Надходження від туристичного збору в Запоріжжі за перше півріччя цього року вже більше, ніж за весь 2018!“, – відзначили в Туристичному інформаційному центрі.

У трійці лідерів із турзбору стали великі готелі Запоріжжя – готель “Театральний”, Khortitsa Palace Hotel Zaporozhye і готель “Інтурист“.

Відповідно до рішення запорізьких депутатів, у місті встановлено однакові ставки турзбору для громадян України та іноземців, але разом із тим введена диференціація в залежності від цінової категорії засобів розміщення. Розміри збору визначаються наступним чином:

  • – при вартості проживання до 300 грн (включно) – 0,05% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї людини за одну добу тимчасового розміщення;
  • – більше 300 грн і до 600 грн (включно) – 0,25% від розміру мінімальної заробітної плати;
  • – більше 600 грн – 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

На сьогодні це становить відповідно 2,09 гривень, 10,43 гривень і 20,87 гривень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *