До Дніпра надійшла нова партія багатомісних автобусів Scania


У Дніпрі на маршрути вийде нова партія багатомісних автобусів «Сканія», які оснащені клімат-контролем, пандусом та майданчиком для маломобільних груп населення.

Про це повідомляє Starter Media.

До Дніпра з Данії приїхали 5 нових низькопідлогових багатомісних автобусів, що працюватимуть замість маломістких маршруток типу «Богдан» та «Еталон». 

Вони мають пандуси для громадян з інвалідністю, кнопку виклику водія, котрий допоможе заїхати в автобус та виїхати з нього. У салоні є майданчик для маломобільних груп населення, а також кнопки, які сигналізують водієві зупинитись на найближчій зупинці.

«Протягом року у Дніпрі з’явилось близько 160 нових автобусів, ще близько 30 очікуємо до кінця року. Три автобуси з нової партії вже вийшли на маршрути, ще 2 почнуть працювати наступного тижня», — розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР І.Васючков.

Новий транспорт виготовлений з нержавіючої сталі, що подовжить термін експлуатації, екологічний, відповідає стандарту «Євро-5», також нові автобуси зручні для людей з інвалідністю. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.