“ДНР” обладнало “митницю” під Горлівкою


днр«Митниця» з’явилася на блокпосту самопроголошеної «ДНР» під Горлівкою. Про це пише журналіст Микита Синицин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Раніше в соцмережах з’явилася інформація про різко виросли чергах на лінії зіткнення, Виявилося, що це пов’язано з відкриттям «митниць» «ДНР».


«З сьогоднішнього дня на блокпосту самопроголошеної ДНР під Горлівкою відкрилася митниця – в приміщенні з’явилися комп’ютери для перевірки,« працівники митниці »проводять ретельну перевірку документів і вмісту особистої поклажі проїжджаючих громадян», – пише журналіст.

«Оглядають машини, сумки, скільки можна, скільки належить провезти за законодавством ДНР. Сьогодні перевіряли більше години пасажирський автобус, люди вже злякалися що когось заберуть, але все обійшлося. Протягом години пройшло 30 авто на Україну і 15 в ДНР. Блін, мало того, що на українському блокпосту мурижат, так тепер ще й на блокпосту ДНР почали, тепер шлях з Артемівська в Горлівку може зайняти 2-3 діб. Навіть перший блокпост подолати тепер буде проблемою», – пише очевидець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *