Дніпровський завод картонної упаковки придбав єдине в Європі унікальне обладнання нового покоління


Дніпровський завод картонної упаковки компанії “ЛУНАПАК” придбав унікальне обладнання нового покоління – друкарську машину КВА Rapida 106, яка в такій комплектації і з таким спектром можливостей – єдина не тільки в Україні, але і в Європі.

Поява і установка суперсучасного обладнання на дніпровському заводі стала можлива завдяки двом складовим: прагненні компанії “ЛУНАПАК” залишатися лідером в українському сегменті виробництва картонної упаковки і всебічної підтримки цього прагнення засновниками. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на dsnews.ua.

Саме один з них – дніпровський підприємець Вадим Єрмолаєв, відомий своїми масштабними інноваційними проектами, виступив інвестором і допоміг реалізувати сміливі плани технологів компанії, які мріяли про друкарській машині останнього покоління.

Технічні характеристики цього обладнання унікальні!, – розповідає заступник директора з продажу заводу “ЛУНАПАК” Роман Зінов’єв.  – Якщо в кількох словах: Rapida 106 дає можливість виготовляти сучасну упаковку європейського класу (яскраву, якісну, з різноманітними ефектами) за адекватною,” української “ціною. Додатковий бонус – на машині встановлена автоматична система контролю якості, що дозволяє максимально оптимізувати виробничий процес.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *