Дніпропетровщина – лідер з впровадження реформи децентралізації влади


У 2018 році на Дніпропетровщині реалізували близько 300 інфраструктурних проектів. Акцент зробили на освіті – в області реконструювали школи, зводили «з нуля» дитячі садочки. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА з посиланням на голову Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченко.

«Розвиток інфраструктури – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Щороку втілюємо у життя все нові проекти. У 2017 році робили акцент на дорогах, а в 2018-му взялися за освіту. Капітально відремонтували 11 садочків, два дошкільні заклади звели «з нуля», продовжуємо будівництво ще 5», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Цьогоріч в області створили 900 місць у дитсадках.

«У 2018-му взялися і за реконструкцію шкіл та стадіонів. Нині роботи тривають в 30-ти закладах, – зазначив Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик

У 2018-му в області вже створили 27 інклюзивно-ресурсних центрів, понад 50 медіатек та ресурсних кімнат у школах. За 4 роки кількість дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у звичайних школах, збільшилася у 4,5 рази. Цьогоріч в області – 800 таких учнів.

«Паралельно у 2018-му продовжили ремонт доріг. В містах та районах капітально відремонтували 130 вулиць. Нове покриття отримала Запорізька траса. За 65 днів ми звели шляхопровід на об’їзній навколо Дніпра, відремонтували першу частину решетилівської траси, збудували першу чергу об’їзної навколо Петриківки», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

У 2018-му в області подбали й про медзаклади, соціальне житло.

«Цьогоріч реконструювали та звели «з нуля» 16 медзакладів. Найбільший об’єкт – хірургічний корпус лікарні ім. Руднєва у Дніпрі», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Нове соцжитло збудували у Вербуватівці, Васильківці, Царичанці, Слобожанському. Ключі від нових квартир отримали майже 100 родин лікарів, вчителів, учасників АТО.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *