Дмитро Разумков захищає порушників Державного кордону України?


З подивом ознайомились з позицією Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, що йому не подобається те, що співробітниками Центру Миротворець зафіксовано порушення Державного кордону України його знайомою журналісткою, яке вона здійснила у складі групи осіб в особливо цинічній формі, зі зневагою до роботи Українських Прикордонників.

Про це в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на одвічне питання журналіста про закриття Центру Миротворець, розказав сам Дмитро Разумков.

Мені, звичайно, не все подобається і по Ангеліні Пичик, що вона потрапила на сайт «Миротворець», і багато інших людей, – сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, що виключно лише залізна витримка (на відео) і професійна робота українських правоохоронних органів завадила трагічним наслідкам здійснених заворушень розлюченим натовпом під проводом колишнього президента Грузії Михейла Сакашвілі. За що, відповідно, він та низка грузинських та українських журналістів, а також американських режисерів, були оштрафовані українським судом.

Бо порушувати Державний кордон України не можна.

Як це було, пригадаємо:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *