Для ЗСУ почали закупляти предмети речового майна, які раніше не постачалися взагалі або ж лише за рахунок міжнародної допомоги


Завдяки розробкам ГУРСМЗ з 2018 року для Збройних Сил України вперше почали закупляти предмети речового майна, які раніше не постачалися взагалі або ж за рахунок міжнародної допомоги, – повідомляють у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Повідомляють, що у військо вже надходять: костюми спеціальні й маскувальні для снайперів та розвідників, костюми для екіпажів броньових машин, наколінники і налокітники, сумки транспортні індивідуальні, бахіли утеплені тощо.

Уже розробили та затвердили 46 нормативних документів на предмети речового майна. Зараз триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпірування, зокрема для снайперів: рейдових рюкзаків і чохла-килиму для перенесення зброї, які вже отримали високу оцінку військових. Ці зразки поступатимуть на планове забезпечення у 2019 році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи.

Від “дубка” до стандартів НАТО за 5 років.


Розробка й постановка на виробництво нових зразків, їх доставка та видача кінцевому користувачеві займає чималий проміжок часу. Найкоротший термін від розробки до отримання становить півроку, а середній – рік. Не всі усвідомлюють, наскільки це колосальна робота.
Усе майно, що надходить до ЗСУ, високоякісне, практичне у користуванні та позитивно оцінене військовослужбовцями. Згідно з нашими технічними умовами, кожен предмет відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО. Цього року ми продовжуємо вдосконалювати забезпечення українських військових, – йдеться в повідомленні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *